• bu gece bu saatte uyumayan

  8.
  gündüz uykusunu almış, gece rakısını içip canlı müziğini de dinlerken mezelerin tadına bakıp, oh bütün 65 yaşındaki dul kadınlar benim diyen sözlük yazarının aktif evlilik sitesinde sohbet ettiği saatlerdir.
  3 ... nana godi
 • evlilik teklifi

  32.
  beş yıl sonra bigudi sarılı saçlarına, kucağındaki çocuğun üstüne bıraktığı kusmuk lekeleriyle dolu çiçekli pazen elbisesinin tombiş göbeğine bakarak, iş yerinizde rapor getirip masaya bırakırken göğüslerini cömertçe sergileyen, yüksek topuklarıyla kapıya gidene kadar salınan kalçalarına baktığınızı iyi bilen mini ekose etekli, beyaz tenli kıvırcık saçlı sekreterinizle akşam çıkacağınız yemeği ve sonrasında eşinize uyduracağınız mazereti keşke evli olmasaydım düşüncesine getiren o pişman olası öneriye verilen isimdir.
  4 ... nana godi
 • patlak karı almak

  151.
  Başlık sahibinin, hayal gucu ve libidinal isteklerini eyleme donusturme amaciyla, erotik shop mağazasından aldığı şişme kadinin akşam coitus hazırlıkları yapmak için bastığı havanın her hangi bir delikten kacirmasidir. Urun ayıplı, hatalı, kusur ve ozurluyse tüketici yasasının ilgili maddesi gereğince ayıplı urunun yenisi ile değiştirilmesine veya bedelinin iadesine karar verilir. Sayın başlığı açan yazarın illerde valilikler, ilçelerde kaymakamlıklarda bulunan tüketici koruma heyetine başvuru yapması tavsiye olunur.
  8 ... nana godi
 • kendi göğüslerinden tahrik olan kadın

  1.
  bilesim geldi: her ikisi de farklı karakter ve büyüklükte olup aynı etkiye değişik tepki vermeleriyle bilinir. birisi öpülmeyi severken diğeri dokunma bana diye bağırabilir. birbirinden tutum ve davranış olarak hiç benzemeyen ikizler gibidir. o yüzden serbest bırakılmaya gelmez, üstlerine takke geçirmek gerekir.
  2 ... nana godi
 • sözlük kızlarının gece aktif olması

  10.
  açıklama: ak partili sözlük kızının bilgisayarında yüksek kaliteli grafik biçimindeki digital fotoğraflar için görüntü depolamada kullanılan, çok renkli her piksel için ikili olası değerler taşıyan görüntü biçiminin bulunması durumuna verilen isim.
  2 ... nana godi
 • yeni evlenen kadınların cinsellikten beklentisi

  6.
  sistit.
  yeni bakterilere hoş geldiniz çayı.
  yeni ağız içi aft mantarlarına selamlar.
  varsa helicopylori bakterisinin midede oturacak yer aramasi
  acaba benden önceki kadınlar ona neler yaptı merakı.
  annee hiç acimadı ki.
  veya annee çok canım yandı şikayetine karşılık annenin merak etme yavrum, alisirsin cevabı.
  bekar arkadaşlara ballandirarak anlatma provası yapmak, onlarında kaltak sen surterken benim kitap gibi deneyimlerim vardı düşüncesine yol açmak.
  artık yolda erkeklerin gözünün içine baktığında neyi hangi pozisyonda hayal ettiklerini bilmek.
  annesinin dirdirindan kurtulmak.
  günde on sefer arayıp beni seviyormusun ya da yarım saat arayla beni özledin mi diye sorarak kocayi iş yerinde zor durumda bırakmak.
  ilk bir ay sürekli birilerinin kasık teyemmümu kokan ellerini yalamak.
  2 ... nana godi
 • meşhur türk yalanları

  1209.
  Asla ben bir kadına el kaldırmam. kadına şiddete karşıyım. (karısını dövdüğü için üç ay eve yaklaşmama cezası alan psikiyatrist)
  3 ... nana godi
 • birini severken başka biriyle birlikte olmak

  24.
  soyun devamını sağlayan icgüdü. kadınlar yumurtaları dolleyecek erkeği seçerken çevresel faktörler, yaş, gelir, eğitim ve fizik beğeni karar vericidir. ben seni sevsem de, ortam ve koşullar beni ona itti demek kendimize yaptığımız sublimationdur. ( yücelme ) kendimizi içinde bulundugumuz grup, sosyal sınıfta haklı gösterme, üst benligimizi (vicdanımizi) rahatlatma çabasıdır.son söz, jübilenizi yapmayın. yaptıysanız da formayı tekrar giyin. hayat devam ediyor.
  5 ... nana godi
 • anal seksin verdigi keyif gerçeği

  12.
  herhangi bir sonuca bulduğunuz nedeni ( akla uydurma ) yani kabul edilebilinir düz mantık kuralları içinde açıkladığını sanıp, acı çeken kadını zevk aldığına ikna etme yöntemine verilen isimdir. ters ilişki olumsuz ve çarpık kişilik özelliğidir çünkü empatik değildir. 1 - sağlıklı değildir. 2 - anüs çevresindeki sinirler acı çekmenize yol açar. 3 - bir kaç ilişkiden sonra yetişkin bezi kullanmak zorunda kalabilirsiniz. 4 - ilişkiden sonraki 36 saatte oturup kalkarken canınız yanar, bağırsak gazını çıkartmak istediğinizde altınıza kaçırabilirsiniz. 5 - nesilin devamı dışında seks yapan iki canlı , insan ve bonobo şempanzeleri dışında gözlenmiş bir popülasyon davranışı değildir. 6- porno filmlerde gördüğü her davranışı gerçek sanan erkeklere ve sizden bunu isteyenlere, önce ürolog muayenesi yaptırması şartı koyun. tuşeyi yerken zevk alıp almadığını sorarsanız, sustuğunu göreceksiniz.
  6 ... nana godi
 • entrye küfürlü yazan kadın yazarlara dmden sarkmak

  2.
  genelde küfürlü yazan kadınlar kibar, nazik, görgülü ve bilgilidir. yaşamak istedikleri, dile vurmuş libidonun sosyal normlar çiğnenmeden yerine getirilmesi isteğidir.
  5 ... nana godi
 • kadın yazarlara sarkan yazarlar

  4.
  yazar veya sözlük yazarı olmak, kadınların rahatsızlık verecek talep ve isteklere açık olması durumu değildir başlığını anlatan ifade biçimidir.
  6 ... nana godi
 • genç kızların göbeklerindeki muazzam düzgünlük

  7.
  hormonların göbekten dışarı doğru taşmasına ve erkeklerin görsel uyaranlarının başka algılara kapatılması durumuna verilen hoşluktur.
  5 ... nana godi
 • genç kızların göbeklerindeki muazzam düzgünlük

  6.
  bu muazzam düzgünlüğün adı provakasyondur. yani kışkırtmadır.
  4 ... nana godi
 • radikal dinci kemalist

  3.
  kemal isimli kişinin kahvede ılımış çay içerken, radikal gazetesindeki dini içerikli ramazan sayfasına bakmış halidir.
  5 ... nana godi
 • kimseden günaydın mesajı almamak

  3.
  4 ya da 5 sevgilisinin aynı anda terkettiği erkektir. rahatça kafasını dinlemekte ve yeni planlar kurmaktadır.
  5 ... nana godi
 • sabah ezanında kapıya gelen eli çapalı dev

  0.
  bahçenizi çapalamak ve karşılığında ücret almak isteyen bir emekçidir.
  5 ... nana godi
 • yazarların yetenekli olduğu alanlar

  120.
  üniversite yıllarında hazır mayonez satılmazdı. rus salatası yaparken mayonezi hiç kestiğim olmadı. hep birinci seferde tutturur kızları hayran bırakırdım beyanında bulunan yazardır.
  3 ... nana godi
 • yazarların yetenekli olduğu alanlar

  119.
  yıkadığım çarşafları çok güzel asar ve nemliyken katlarım, gömlek yakasını şahane ütülerim diyen bekar yazardır.
  3 ... nana godi
 • anın görüntüsü

  20188.
  sabah altıda dolabın kapağını açtığında hem yumurta bulamama hem de ekmeğin evde olmayışıdır.
  6 ... nana godi
 • anın görüntüsü

  20187.
  sabahın altısında entry girip sigara yakıp mailleri gözlerken, evlilik sitesinde mesaj okuyup, duş alıp giyinmek ve arabaya binip yola çıkmaktır.
  5 ... nana godi
 • yeni şeyler getiriyorum