• hafta sonu

  .
  hafta sonu
  Hafta sonu (cumartesi günü) maltepe de volkan konak konseri var.
  Maltepe belediyesinin destiğiyle ücretsiz servislerle insanlar konser alanına taşınacakmış.Hafta sonum çok güzel geçecek.
  1 ... cillopgibiyazar
 • istanbul

  .
  istanbul
  istanbul Maltepe belediyesi yaz aylarında düzenlediğimiz ücretsiz Boğaz turlarıyla 18 mahalleden 7 bin kadını istanbul’un muhteşem mavisiyle buluşturmuş.Helal olsun kadınlara kadınlarımıza değer veren birilerinin olması gurur verici.
  1 ... cillopgibiyazar
 • resim sergisi

  .
  resim sergisi
  resim sergisi
  resim sergisi
  Maltepe belediyesinin düzenlediği resim sergisi mesela.Uzman doktor ve ressam Tülay Baybağ’ın “Umudu Ararken” isimli resim sergisi vardı Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde.Benimde gezme şansım oldu.Çok başarılı ve hoş bir ortam vardı.Maltepe belediyesi sayesinde kültürel değerlerimiz artıkça artıyor.7
  1 ... cillopgibiyazar
 • tuzlama ekibi

  .
  Maltepe belediyesine ait ekipler de sağolsun gece gündüz demeden çalışıyorlar.Maltepe de yaşayan bi vatandaş olarak kış gelince korku falan kalmıyor maltepe ekipleri her zaman tam teşkilatlı bekliyorlar.Bu gece boyunca da buzlanmaya karşı tuzlama çalışması yapmışlar.Sağolsun varolsunlar.
  buzlanma
  buzlanma
  1 ... cillopgibiyazar
 • meral akşener

  .
  Yahu bi meral ablamız, topuklu efemiz, lisekdeki 0 cı kimya hocama benziyor dostlar. Ne yaptığı belli değil, ne vereceği belli değil, laf olsun diye muhalefet ediyor. Tipide lise hocama benziyor şimdi vallahi gördükçe ürküyorum gece rüyalarıma giriyor kabuslar görüyorum. Vaadi yok, çalışması yok, tek derdi Tayyip Erdoğan'ı devirmek olan başka bir şahıs işte. Böylelerinde memleketti çok varda vasıfsız kalabalıklar onlar. Ülkeye birşey katmadan hükümet olabilecekleri sanıyorlar, yazık...
  2 ... cillopgibiyazar
 • bak hele nin ingilizcesi

  .
  look at you. (luketçu) amerikan aksaanıyla.
  1 ... cillopgibiyazar
 • chpkk

  .
  sürekli demirtaştan bahseden muharrem incenin mensup olduğu parti. bunların siyasetle falan işi olmaması gerek. ülkeye terör getiren örgütün destekçilerine sahip çıkmaktan başka yaptıkları bir şey yok.
  1 ... cillopgibiyazar
 • muharrem ince

  .
  Var olan şeyleri vaat edip yokmuş gibi gösteren, vaatlerinin üstünde vizyona sahip olunarak yapılmış icraatları da yıkacağını beyan ederek oy toplamaya çalışan k.k.'nın çırağı. Yetenekli adammış ne varsa kapmış ustasından ama o konuda hakkını vermek lazım.
  3 -7 ... cillopgibiyazar
 • cehape zihniyeti

  .
  imkanı olsa bir kalemde herşeyi yakıp yıkacak olan zihniyet.
  1 ... cillopgibiyazar
 • cehape zihniyeti

  .
  ittihatçılardan daha da tehlikeli olan zihniyettir. Mümkünse devletten ve yönetimden olabildiğince uzak tutulmalıdır.
  1 ... cillopgibiyazar
 • higgs bozonu

  .
  Higgs bozonu Parçacığı Belgeseli
  isviçre’nin Cenevre kentinde bulunan CERN laboratuvarında yapılan deneyler sonrasında bir anda hayatımıza girdi ‘Higgs bozonu’. Pek çok yerde geçmesine, yaşamın temel kaynağı olduğunu duymamıza rağmen halen birçoğumuz ne olduğu, nasıl ortaya çıktığı hakkında pek fazla bilgi sahibi değil maalesef.

  Buyurun şimdi en basit haliyle anlamaya çalışalım bu gizemli maddeyi.

  (bkz: ) https://belgesel.site/hig...-belgeseli-turkce-dublaj/
  1 ... cillopgibiyazar
 • depresyonda olan insana tavsiyeler

  .
  Güzel bir müzik ve sigara.. Daha iyisini düşünemiyorum.
  2 ... cillopgibiyazar
 • kadınlar ne ister

  .
  Arayacağım dediyseniz arayın! Bizimle bir plan yaptıysanız o plana sadık kalın! “Bir daha yapmayacağım” diyerek söz verdiyseniz o sözünüzü tutun. Size güvenmek istiyoruz. Hatta bunun için yanıp tutuşuyoruz. O nedenle de yaptığınız hataları, söylediğiniz yalanları ilk başta görmezden geliyoruz. Ama bu görmüyoruz veya unutuyoruz anlamına gelmez! Sadece siz kıvama gelene kadar çenemizi tutuyoruz. Sabrımızı taşırmayın, güvenimizi sarsmayın!
  4 ... cillopgibiyazar
 • uzun ilişkilerin sırrı cinsel doyumdur

  .
  uzun iliskilerin sirri karsilikli saygidir. fazlasi degil...
  6 -1 ... derisik asit
 • uzun ilişkilerin sırrı cinsel doyumdur

  .
  uzun ilişkinin sırrı, içinde karşılıklı cinsel doyumu da içeren, sana ihtiyacım var çünkü seni seviyorum dedirten bir ahenkler dengesidir.

  ancak, seni seviyorum çünkü sana ihtiyacım var dedirtiyorsa buz üstüne yazı yazılıyordur.
  3 ... monk of monkmountain
 • uzun ilişkilerin sırrı cinsel doyumdur

  .
  Yalandır. Hemde Külliyen yalandır.

  Cinsel doyumu esas maksat yapan adam balık tutar. Çok arkadaşım var böyle. Her haftasonu balık tutmaya çıkıyorlar Alsancak’a. istanbul’dakileri sayamayacağım bile orada lokasyon daha fazla zira. Neyse, Balığı avlıyorlar bir miktar takılıyorlar sonra bir başkasına geçiyorlar.

  Salt Cinsel doyumu, cinsel tatmini hedef tahtasına koyan adam tek kadınla yapamaz. Kim olursa olsun. Ya-pa-maz. Yapar diyen erkek varsa pipisiyle oynayan üniversite 2 öğrencisi veledin tekidir. Hadi ikile vizene finaline...
  2 -2 ... lightsaber
 • uzun ilişkilerin sırrı cinsel doyumdur

  .
  Katıldığım tespittir. Seks her şey değildir ama hakkını vermessen hakkıya gider derler.
  8 ... mikr00rganizma
 • uzun ilişkilerin sırrı cinsel doyumdur

  .
  herkesin bildiği ama farklı kılıflar uydurduğu durumdur. yok aşkmış bilmem ne. arkadaşlar uzun süreli bir ilişkiniz olmasını istiyorsanız cinsel yaşamınız iyi ve baskın olmalıdır. o kadar.
  10 -2 ... kan tutan kasap
 • evlilik teklifinde verilecek yüzük

  .
  Kadından kadına değişir. Bazı kadınlar sevdiğinin bir seni seviyorumuna bakar bazılarıda cebine işte..
  3 ... cillopgibiyazar
 • nane limon likörü

  .
  lemoncello yapmak için yola çıkılıp deneysel açgözlülük sonucu karışıma nane eklenmesiyle elde edilen a la turca likör türü.
  2 ... strawberry blonde